SEMINARIA I SZKOLENIA CORROVENTA

  • Rozszerz swoją wiedzę na temat szkód wyrządzanych przez wodę oraz metod suszenia podczas naszych seminariów i szkoleń

    W ich trakcie przeprowadzamy praktyczne testy różnych metod suszenia. We własnych pomieszczeniach laboratoryjnych testujemy teorię w praktyce, susząc różnego rodzaju szkody wyrządzone przez wodę oraz dokonując pomiarów.
    Zawsze dążymy do opracowania instalacji szybkiej i prostej w montażu oraz zapewnienia klientowi skutecznego, bezpiecznego i energooszczędnego rozwiązania. Wilgotność względna, tempo osuszania oraz przemieszczanie się wilgoci to zagadnienia, z którymi mierzymy się na co dzień.
    Nasze seminaria odbywają się w regularnych cyklach. Sprawdzaj na bieżąco informacje o zbliżających się seminariach lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Nasze seminaria

Nasze seminaria obejmują wiele różnych zagadnień, np.

OSUSZANIE MIEJSC USZKODZONYCH PRZEZ WODĘ W RÓŻNEGO RODZAJU KONSTRUKCJACH ZBUDOWANYCH Z RÓŻNYCH MATERIAŁÓW

Osuszanie miejsc uszkodzonych przez wodę w konstrukcjach wielowarstwowych, takich jak pływająca podłoga, ściany czy sufity. W naszych laboratoriach budowlanych w Polsce, Szwecji, Niemczech i Anglii mamy możliwość przetestowania różnego rodzaju metod suszenia w różnych konstrukcjach budowlanych. Sprawdzamy działanie mierników i metod pomiaru wilgotności oraz określamy warunki, kiedy ich użycie jest optymalne.

SUSZENIE SZKÓD WYRZĄDZONYCH PRZEZ WODĘ I INSTALACJE OSUSZAJĄCE PUSTKĘ PODPODŁOGOWĄ

Wieloletnie doświadczenia zebrane podczas montażu tysięcy instalacji u różnych klientów stanowią podstawę naszej wszechstronnej znajomości tego typu problemów i rozwiązań, gdyż w każdym miejscu trafiamy na różne warunki. Omawiamy sposób montażu urządzeń w standardowych pustkach oraz w trudnych miejscach.

POMIARY RADONU ORAZ USUWANIE NADMIARU TEGO PIERWIASTKA Z ZIEMI I NIEBIESKIEGO BETONU

Radon to jeden z podstawowych obszarów działalności firmy Corroventa. W ofercie posiadamy całą serię skutecznych, cicho pracujących i energooszczędnych wyciągów radonu, które spełniają różnego rodzaju potrzeby podczas usuwania radonu z gleby. Omawiamy różne mierniki, metody pomiaru radonu w postaci gazowej oraz proponujemy konkretne sposoby usunięcia jego nadmiaru. Oferujemy naszym klientom wynajem mierników oraz służymy radą.

OSUSZANIE STRYCHÓW ZA POMOCĄ KONTROLOWANEJ WENTYLACJI

Testujemy instalacje, metody uszczelniania, wymiarowania i praktyczne rozwiązania do różnego rodzaju zimnych strychów, przyjmując za punkt wyjścia opatentowany system wentylacji firmy Corroventa VentoVind™.

Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

Czy Twoja firma ma specyficzne potrzeby? Chętnie przygotujemy szkolenie lub seminarium dostosowane pod względem czasu trwania i zawartości konkretnie do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.