• SKUTECZNY I WYDAJNY SYSTEM DO TERMICZNEJ DEZYNSEKCJI

 • DEZYNSEKCJA

  Pluskwy i inne robactwo domowe stanowią coraz większy problem na całym świecie. Im więcej ludzie podróżują, tym większe ryzyko rozprzestrzeniania się tych owadów. Profesjonalny system do dezynsekcji Corroventa ma dyskretny format, aby nie zwracać uwagi gości hotelowych czy też sąsiadów. Umożliwia szybką, prostą dezynsekcję bez użycia chemikaliów

  ŁATWY W UŻYCIU I DYSKRETNY

  System dostarczany jest w komplecie z nagrzewnicą H4ES sterowaną zdalnie poprzez system SuperVision®, czujnikami oraz namiotem izolacyjnym wyposażonym w podłogę izolacyjną oraz stelaż. System obejmuje niewiele komponentów, dzięki czemu jest prosty w montażu i obsłudze. Namiot izolacyjny oraz walizka, w którą jest zapakowany, mają dyskretny format, aby nie zwracać uwagi gości hotelowych czy też sąsiadów

  SZYBKA I NATURALNA DEZYNSEKCJA

  Dezynsekcja termiczna to skuteczny sposób, który nie wymaga użycia chemikaliów potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Dzięki mocnemu ogrzewaczowi z funkcją boost (doładowania) oraz bardzo szczelnemu namiotowi w pomieszczeniu szybko można uzyskać żądaną temperaturę. Ogrzewacz jest wyposażony w schładzacz, który zapewnia równomierny spadek temperatury po zakończeniu dezynsekcji, dzięki czemu cały proces jest łagodny dla mebli.

ZAWARTOŚĆ SYSTEMU:

UNIKALNE ZALETY GWARANTUJĄ OPTYMALNE EFEKTY

 • URZĄDZENIE Z SERII PRODUKTÓW ES

  Dzięki praktycznemu systemowi sterowania i wbudowanym różnym trybom pracy, a także
  energooszczędnym komponentom urządzenia ES zużywają mniej energii niż ich tradycyjne odpowiedniki. Są zoptymalizowane pod kątem zużycia energii zarówno przy niewielkich, jak i dużych pracach osuszeniowych.

 • KOMPATYBILNY Z SUPERVISION®

  Dzięki systemowi SuperVision® można monitorować i mierzyć parametry procesu dezynsekcji zdalnie przez komputer, telefon komórkowy lub tablet. Oznacza to, że można jednocześnie obsługiwać kilka zleceń, a technik nie musi tracić czasu na podróżowanie pomiędzy miejscami, gdzie odbywa się proces dezynsekcji, aby sprawdzić pracę sprzętu. SuperVision® zapewnia pełną kontrolę nad procesem dezynsekcji.

 • BEZ UŻYCIA CHEMIKALIÓW

  System termiczny nie wymaga użycia chemikaliów do celów dezynsekcji, stąd jest to optymalne rozwiązanie zarówno dla zdrowia ludzi, jak i środowiska.

 • SCHŁADZANIE

  Po zakończeniu procesu dezynsekcji wentylator pracuje nadal przez kolejną godzinę, aby zapewnić równomierny spadek temperatury. W ten sposób można ochronić delikatne meble przed uszkodzeniem w wyniku dużej zmiany temperatury.

 • ZERO RYZYKA ROZPRZESTRZENIENIA SIĘ ROBACTWA NA INNE POMIESZCZENIA

  Dzięki szczelnemu namiotowi dezynsekcja przeprowadzana jest na zamkniętym obszarze, skąd robactwo nie może rozprzestrzenić się do innych części budynku.

 • SZYBKA DEZYNSEKCJA

  Dezynsekcja przy pomocy H4 ES jest skuteczniejsza i szybsza w porównaniu z innymi metodami. Szczelnie zaizolowany namiot umożliwia szybsze osiągnięcie zadanej temperatury przy zużyciu mniejszej ilości energii. Dezynsekcja termiczna przebiega szybciej niż za pomocą tradycyjnych systemów chłodzenia.