Rozwiązania

Dezynsekcja

Profesjonalny system do dezynsekcji Corroventa ma dyskretny format, aby nie zwracać uwagi gości hotelowych czy też sąsiadów. Umożliwia szybką, prostą dezynsekcję bez użycia chemikaliów

Skuteczny i wydajny system do termicznej dezynsekcji

Pluskwy i inne robactwo domowe stanowią coraz większy problem na całym świecie. Im więcej ludzie podróżują, tym większe ryzyko rozprzestrzeniania się tych owadów. Profesjonalny system do dezynsekcji Corroventa ma dyskretny format, aby nie zwracać uwagi gości hotelowych czy też sąsiadów. Umożliwia szybką, prostą dezynsekcję bez użycia chemikaliów.

Duży rozprzestrzenianie się szkodników prowadzi do zwiększonego zapotrzebowania na skuteczne i łatwe w użyciu metody dezynsekcji. Wiele dostępnych na rynku rozwiązań wykorzystuje chemikalia, ale system Corroventas H4 ES do dezynsekcji szkodników zwalcza je łatwo i całkowicie bez użycia chemikaliów, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Łatwy w użyciu i dyskretny

System dostarczany jest w komplecie z nagrzewnicą H4ES sterowaną zdalnie poprzez system SuperVision®, czujnikami oraz namiotem izolacyjnym wyposażonym w podłogę izolacyjną oraz stelaż. System obejmuje niewiele komponentów, dzięki czemu jest prosty w montażu i obsłudze. Namiot izolacyjny oraz walizka, w którą jest zapakowany, mają dyskretny format, aby nie zwracać uwagi gości hotelowych czy też sąsiadów

Szybka i naturalna dezynsekcja

Dezynsekcja termiczna to skuteczny sposób, który nie wymaga użycia chemikaliów potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Dzięki mocnemu ogrzewaczowi z funkcją boost (doładowania) oraz bardzo szczelnemu namiotowi w pomieszczeniu szybko można uzyskać żądaną temperaturę. Ogrzewacz jest wyposażony w schładzacz, który zapewnia równomierny spadek temperatury po zakończeniu dezynsekcji, dzięki czemu cały proces jest łagodny dla mebli.

Corroventa H4ES

Unikalne zalety gwarantują optymalne efekty

ES röd

Urządzenie z serii produktów ES

Dzięki praktycznemu systemowi sterowania i wbudowanym różnym trybom pracy, a także
energooszczędnym komponentom urządzenia ES zużywają mniej energii niż ich tradycyjne odpowiedniki. Są zoptymalizowane pod kątem zużycia energii zarówno przy niewielkich, jak i dużych pracach osuszeniowych.

SuperVision röd

Kompatybilny z Supervision®

Dzięki systemowi SuperVision® można monitorować i mierzyć parametry procesu dezynsekcji zdalnie przez komputer, telefon komórkowy lub tablet. Oznacza to, że można jednocześnie obsługiwać kilka zleceń, a technik nie musi tracić czasu na podróżowanie pomiędzy miejscami, gdzie odbywa się proces dezynsekcji, aby sprawdzić pracę sprzętu. SuperVision® zapewnia pełną kontrolę nad procesem dezynsekcji.

Torktid_vit

Szybka dezynsekcja

Dezynsekcja przy pomocy H4 ES jest skuteczniejsza i szybsza w porównaniu z innymi metodami. Szczelnie zaizolowany namiot umożliwia szybsze osiągnięcie zadanej temperatury przy zużyciu mniejszej ilości energii. Dezynsekcja termiczna przebiega szybciej niż za pomocą tradycyjnych systemów chłodzenia.

Kompetens_vit

Schładzanie

Po zakończeniu procesu dezynsekcji wentylator pracuje nadal przez kolejną godzinę, aby zapewnić równomierny spadek temperatury. W ten sposób można ochronić delikatne meble przed uszkodzeniem w wyniku dużej zmiany temperatury.

Personer_vit

Zero ryzyka rozprzestrzenienia się robactwa na inne pomieszczenia

Dzięki szczelnemu namiotowi dezynsekcja przeprowadzana jest na zamkniętym obszarze, skąd robactwo nie może rozprzestrzenić się do innych części budynku.

Kapacitet_vit

Bez użycia chemikaliów

System termiczny nie wymaga użycia chemikaliów do celów dezynsekcji, stąd jest to optymalne rozwiązanie zarówno dla zdrowia ludzi, jak i środowiska.

Zawartość systemu:

Fukt_i_hus_web (2)

Namiot izolacyjny, izolacja podłogi i składany stelaź.

Fukt_i_hus_web (3)

Nagrzewnicą H4 ES i 4 szt. Czujniki temperatury.

Fukt_i_hus_web (1)

SuperVision - styra saneringen på distans.

Pytania lub wątpliwości?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub rozwiązań, zawsze możesz skontaktuj się z Corroventa. Czy masz problem z wodą, wilgocią, zapachem, radonem lub szkodnikami? Skontaktuj się z naszą centralą, a my udzielimy Ci dalszej pomocy.